۲۰ میلیارد تومان اعتبار امسال برای طرح جامع گمرک پرویزخان اختصاص یافت

به گزارش خبرنگار ایرنا، «احمد زاکری» عصر سه‌شنبه در مراسم تکریم و معارفه مدیرکل گمرک استان کرمانشاه در سرسرای تدبیر استانداری، اظهار داشت: تلاش می کنیم در نیمه دوم سال جاری بودجه بیشتری برای اجرای طرح جامع گمرک پرویزخان اختصاص دهیم.

وی با اشاره به پیشرفت ۸۵ درصدی طرح، خاطرنشان کرد: امیدوارم با بودجه اختصاص یافته و تسریع در کار هرچه سریعتر شاهد اتمام آن باشیم که تاثیرات مثبت فراوانی را به همراه خواهد داشت.

زاکری ادامه داد: یکی از کارهای طرح احداث ۲ ساختمان جداگانه در گمرک پرویزخان است که یکی از آنها به ورود و دیگری به خروج اختصاص پیدا خواهد کرد.

کرمانشاه یکی از مهمترین استان های کشور در حوزه صادرات است

معاون توسعه مدیریت و منابع گمرک ایران در ادامه با اشاره به اهمیت کرمانشاه در مبادلات مرزی افزود: بدون شک این دیار یکی از استان های مهم کشور در بحث صادرات و واردات محسوب می شود و در سخت ترین شرایط نیز بیشترین امیدواری های ما به این مرز است.

وی خواستار سرمایه گذاری کرمانشاه روی ترانزیت کالا شد و گفت: مرز باشماق در استان کردستان هم اکنون رتبه اول کشور را در این خصوص دارد و منافع بسیاری نیز عاید این استان می شود.

زاکری گفت: اگر کرمانشاه نیز به این سمت حرکت کند شاهد افزایش حجم مبادلات خواهیم بود و به دنبال آن رونق و توسعه نیز ایجاد می شود.

وی در پایان از تلاش ها و زحمات استاندار کرمانشاه برای حمایت از صادرات قدردانی و ابراز امیدواری کرد مدیر جدید گمرکات کرمانشاه بتواند با برنامه ریزی های مدون و منسجم و همراهی تیم مدیریتی استان شرایط بهتری را ایجاد کند.

در این مراسم از زحمات «خلیل حیدری» مدیرکل سابق قدردانی و «بختیار رحمانی پور» به عنوان مدیرکل جدید گمرکات استان کرمانشاه معرفی شد.

رحمانی پور پیش از این مدیرکل گمرکات استان کردستان بود و حیدری جایگزین او در این استان شد.

استان کرمانشاه در مجموع ۳۷۱ کیلومتر مرز مشترک با کشور عراق دارد و در امتداد این مرز ۲ مرز رسمی و پنج بازارچه مرسی فعال است.

دادلیکو

درباره ی nhjkgfs52893

مطلب پیشنهادی

عرضه مرغ در خارج از شبکه توزیع کشور به حداقل رسیده است

به گزارش ایرنا، جمشید گل‌پور روز چهارشنبه در جلسه هماهنگی نحوه ثبت اطلاعات گوشت مرغ درسامانه جامع تجارت وسامانه رهگیری …