• اسلایدر 2

فروش گوشت بلدرچین

 

فروش گوشت اعلای بلدرچین در تمام نقاط ایران

مرکز پرورش بلدرچین دادلی با سابقه چندین ساله خود و با توجه به امکانات و تجهیزات کاملا مدرن و پیشرفته خود گوشت بلدرچین تولیدی خود را بصورت مستقیم در سطح کشور عرضه می کند.

کاربران گرامی می توانند از فروشگاه سایت تمامی خرید های خود را بصورت آنلاین انجام دهند و از تخفیف های ویژه ای که در نظر گرفته شده است هم استفاده نمایند.

 

فروش گوشت بلدرچین

فروش گوشت بلدرچین
برای ورود به فروشگاه سایت مرکز پرورش بلدرچین دادلی کلیک نمایید.

 

در صورت تمایل برای دریافت هرگونه مشاوره در خصوص پرورش بلدرچین شما کاربران گرامی می توانید از طریق فرم موجود در انتهای این صفحه سوال خود را برای ما ارسال نمایید تا کارشناسانن مااا شما را راهنمایی نمایند.
همچنین می توانید در بخش سامانه پرسش و پاسخ سایت دادلی به آدرس http://www.help.dadlico.ir/ جواب بسیاری از سوالاتتان را پیدا نموده و یا سوالل خودد راا برای دریافت پاسخ مطرح نمایید.

سوالات پرورش بلدرچین

 

سایت مرکز: www.Dadlico.ir
فروشگاه سایت: www.Dadlico.ir/shop

 

جزوه آموزش پرورش بلدرچین به زبان ساده در سایت منتشر شده است در صورت تمایل برای دسترسی به تمام مطالب آموزشی و بسیار کاربردی جزوه فوق، پیشنهاد می شود این جزوه را از آدرس زیر بهمراه تخفیف فوق العاده خریداری نمایید.

dadlico_ir-jozveh

برای خرید جزوه آموزشی پرورش بلدرچین به زبان ساده کلیک کنید.

کانال بلدرچین دادلی

 

2 thoughts on “فروش گوشت بلدرچین

  1. سلام ادرس جوجه بيست روزه سفيد.و.بلدرچين ده روزه ميخوام بخرم لطفاادرس روبه اين شماره بفرستين ممنونم من اهل تبريزم دركركج زندكي ميكنم خواهشن ممنونم وقيمتش خوب باش نكه خيلي گرون

    1. با سلام و وقت بخیر
      لطفا با شماره ۰۹۱۴۳۲۴۳۶۸۷ تماس حاصل فرمایید.
      ذکر نمایید از طریق سایت تماس گرفته اید.

پاسخ دهید

ده − هشت =