• اسلایدر 1

ضمانت خرید محصولات

ضمانت خرید محصولات تولید شده تمامی مشتریانی که توسط مرکز پرورش بلدرچین دادلی اقدام به پرورش نموده اند انجام می گیرد.

تولید کنندگان عزیزی که کارگاهشان توسط این شرکت ایجاد و راه اندازی می شود کلیه تولیدشان در صورت تمایل تولید کننده عزیز  توسط شرکت خریداری می شود ( ضمانت خرید محصولات )و هیچگونه نگرانی برای فروش تولیدشان ندارند.

 

فروش تخم بلدرچین

 

راه انداز سالن پرورش بلدرچین

 

 

 

در صورت تمایل برای دریافت هرگونه مشاوره در خصوص پرورش بلدرچین شما کاربران گرامی می توانید از طریق فرم موجود در انتهای این صفحه سوال خود را برای ما ارسال نمایید تا کارشناسان ماا شما را راهنمایی نمایند.
همچنین می توانید در بخش سامانه پرسش و پاسخ سایت دادلی به آدرس http://www.help.dadlico.ir/ جواب بسیاری از سوالاتتان را پیدا نموده و یا سوال خود راا برای دریافت پاسخ مطرح نمایید.

سوالات پرورش بلدرچین

 

سایت مرکز: www.Dadlico.ir
فروشگاه سایت: www.Dadlico.ir/shop

 

جزوه آموزش پرورش بلدرچین به زبان ساده در سایت منتشر شده است در صورت تمایل برای دسترسی به تمام مطالب آموزشی و بسیار کاربردی جزوه فوق، پیشنهاد می شود این جزوه را از آدرس زیر بهمراه تخفیف فوق العاده خریداری نمایید.

dadlico_ir-jozveh

برای خرید جزوه آموزشی پرورش بلدرچین به زبان ساده کلیک کنید.

کانال بلدرچین دادلی

19 thoughts on “ضمانت خرید محصولات

  1. با سلام
    من اهل شهرستان هشترود هستم و قفس بلدرچین و مکان پرورش رو هم دارم و میخواهم پرورش بلدرچین تخم گزار رو شروع کنم اونم با ۵۰۰ بلدرچین و تنها مشکل و ترسم از فروش تخم هایش است لدفا اگر امکانش هست راهنماییم کنین.

  2. باسلام ممنون از خدمات و اطلاعات مفیدتان من از کردستان پیام میدم خدمتتون،من میخام یک کارگاه پرورش بلدرچین راه اندازی کنم خواستم ببینم آیا امکانش هست کمکم کنید و آیا شما برای سنندجم خرید تضمینی برای محصولات تولیدی دارید؟

پاسخ دهید

2 × 2 =